Bílá šatní skříň se zrcadlem a posuvnými dveřmi Biancco - 180 cm
Kód: BIAZ180Detailní popis produktu
Bílá šatní skříň se zrcadlem a posuvnými dveřmi Biancco - 180 cm
Moderní provedení a čistá bílá barva umožní skříni jednoduše zapadnout do každého interiéru. Posuvné dveře skříně nejen šetří místo ale díky nim máte uskladněné věci vždy po ruce.
Vnitřní prostor skříně je rozdělen šesti poličkami a jednou šatní tyčí.
Skříň je vyrobena z kvalitního lamina. Hrany jsou zakončeny odolnou ABS hranou. Dveře skříně jsou vyrobeny z MDF + folie.
Skříň stojí na 0,5 cm plastových nožkách s ochranou proti poškrábání podlahy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šatní skříně s posuvnými dveřmi |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905496610151 |
| ? Materiál: | Laminovaná deska |
| Barva: | Bílá |
| ? Druh dveří skříně: | Posuvné dveře |
| ? Zrcadlo skříně: | Se zrcadlem |
| Celková délka podél zdi: | 180 cm |
| Celková výška: | 220 cm |
| Celková hloubka: | 60 cm |
| Hmotnost: | 150 kg |
Akce
Doprava zdarma
8 923 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Nordic - 120 cm
Na objednávku 1-2 týdny
7 072 Kč
Akce
Doprava zdarma
9 493 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Bario - 150 cm
Na objednávku 1-2 týdny
7 523 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
12 505 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Balance - 200 cm
Na objednávku 1-2 týdny
9 910 Kč
Akce
Doprava zdarma
9 777 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Nordic - 150 cm
Na objednávku 1-2 týdny
7 748 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 255 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Batia - 120 cm
Na objednávku 1-2 týdny
8 919 Kč
- Bílá + Černý Lacobel
- Bílá + Šedý Lacobel
- Černá/Bílá + Černý Lacobel
- Černá/Bílá + Šedý Lacobel
- dub Sonoma + Choco Lacobel
+ další
Akce
Doprava zdarma
8 867 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Kolorado - 120 cm
Na objednávku 1-2 týdny
7 027 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
14 551 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Andy - 250 cm
Na objednávku 1-2 týdny
11 533 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
10 401 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Morell - 160 cm
Na objednávku 8-10 týdnů
8 243 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
9 493 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Tibago - 120 cm
Na objednávku 1-2 týdny
7 523 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
13 585 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Sonic - 200 cm
Na objednávku 1-2 týdny
10 766 Kč
+ další
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
