Bílá šatní skříň s posuvnými dveřmi Osgar - 120 cm
Kód: OSGAR120Detailní popis produktu
Bílá šatní skříň s posuvnými dveřmi Osgar - 120 cm
Šatní skříň Osgar s šířkou 120 cm je ideálním řešením do malých prostor pro optimální uspořádání vašeho oblečení.
Tato skříň disponuje dvěma posuvnými dveřmi, z nichž jedny jsou vybaveny praktickým zrcadlem. Dveře se pohybují na hliníkových pojezdech, což zajišťuje snadnou a plynulou manipulaci.
Skříň je vyrobena z kvalitního lamina. Hrany skříně jsou zakončeny odolnou ABS hranou.
Vnitřní prostor šatní skříně je rozdělen do pěti polic a jedné šatní tyče.
Montáž
Šatní skříň dodáváme rozloženou pro vlastní montáž. Součástí balení je kování i přehledný návod.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šatní skříně s posuvnými dveřmi |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905036450476 |
| ? Materiál: | Laminovaná deska |
| Barva: | Bílá, Bílo-černá |
| ? Druh dveří skříně: | Posuvné dveře |
| ? Zrcadlo skříně: | Se zrcadlem |
| Celková délka podél zdi: | 120 cm |
| Celková výška: | 216 cm |
| Celková hloubka: | 65 cm |
| Hmotnost: | 123 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Akce
Doprava zdarma
15 972 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem Keri - 200 cm
Na objednávku 1-2 týdny
12 658 Kč
- Bílá + černé lišty
- Bílá + stříbrné lišty
- Černá + černé lišty
- Černá + stříbrné lišty
- dub Sonoma + černé lišty
- dub Sonoma + stříbrné lišty
+ další
Akce
Doprava zdarma
8 923 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Nordic - 120 cm
Na objednávku 1-2 týdny
7 072 Kč
Akce
Doprava zdarma
8 755 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Limbo - 100 cm
Na objednávku 1-2 týdny
6 938 Kč
- Bílá
- Bílá/Černá
- Bílá/dub Sonoma
- Černá
- Černá/Bílá
- Choco
- dub Sonoma
- dub Sonoma/Bílá
- Černá/Dub
- Bílá/Dub
+ další
Doprava zdarma
Šatní skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem Hailey - 160 cm
Na objednávku 1-2 týdny
9 785 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
14 380 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Delia - 180 cm
Na objednávku 1-2 týdny
11 397 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
9 777 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Nordic - 150 cm
Na objednávku 1-2 týdny
7 748 Kč
Akce
Doprava zdarma
8 755 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Bario - 100 cm
Na objednávku 1-2 týdny
6 938 Kč
- Bílá
- Bílá/Černá
- Bílá/dub Sonoma
- Černá
- Černá/Bílá
- Choco
- dub Sonoma
- dub Sonoma/Bílá
- Černá/Dub
- Bílá/Dub
+ další
Akce
Doprava zdarma
8 300 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Collin - 120 cm
Na objednávku 1-2 týdny
6 577 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
11 311 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Hannah - 180 cm
Na objednávku 1-2 týdny
8 964 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
9 662 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Jordi - 150 cm
Na objednávku 1-2 týdny
7 658 Kč
Akce
Doprava zdarma
14 495 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Atson 200 cm - dub/šedá
Na objednávku 1-2 týdny
11 487 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
