Bílá šatní skříň s posuvnými dveřmi Biancco - 120 cm
Kód: BIA120Detailní popis produktu
Bílá šatní skříň s posuvnými dveřmi Biancco - 120 cm
Šatní skříň s posuvnými dveřmi skvěle zapadne do každého moderního interiéru. Díky svým rozměrům a posuvným dveřím nezabere moc prostoru v místnosti a přitom poskytne spoustu místa na oblečení a doplňky.
Vnitřní prostor skříně je rozdělen šesti poličkami a jednou šatní tyčí.
Skříň je vyrobena z kvalitního lamina. Hrany jsou zakončeny odolnou ABS hranou. Dveře skříně jsou vyrobeny z MDF + folie.
Skříň stojí na 0,5 cm plastových nožkách s ochranou proti poškrábání podlahy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šatní skříně s posuvnými dveřmi |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905496610144 |
| ? Materiál: | Laminovaná deska |
| Barva: | Bílá |
| ? Druh dveří skříně: | Posuvné dveře |
| ? Zrcadlo skříně: | Bez zrcadla |
| Celková délka podél zdi: | 120 cm |
| Celková výška: | 220 cm |
| Celková hloubka: | 60 cm |
| Hmotnost: | 110 kg |
Akce
Doprava zdarma
9 948 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Modi - 160 cm
Do 1 týdne
7 884 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
15 803 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Chester - 250 cm
Na objednávku 1-2 týdny
12 524 Kč
Akce
Doprava zdarma
13 300 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Balton - 150 cm
Na objednávku 1-2 týdny
10 541 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
8 811 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Lugano - 120 cm
Na objednávku 1-2 týdny
6 983 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
8 468 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Iness - 100 cm
Na objednávku 1-2 týdny
6 712 Kč
- Bílá
- Bílá/Černá
- Bílá/dub Sonoma
- Černá
- Černá/Bílá
- Choco
- dub Sonoma
- dub Sonoma/Bílá
- Černá/Dub
- Bílá/Dub
+ další
Akce
Doprava zdarma
13 145 Kč
–21 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi 120 cm - Milena
Na objednávku 3-4 týdny
10 307 Kč
Akce
Doprava zdarma
16 825 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem Keri - 200 cm
Na objednávku 1-2 týdny
13 334 Kč
- Bílá + černé lišty
- Bílá + stříbrné lišty
- Černá + černé lišty
- Černá + stříbrné lišty
- dub Sonoma + černé lišty
- dub Sonoma + stříbrné lišty
+ další
Akce
Doprava zdarma
od 9 948 Kč –20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Esti - 120 cm
Na objednávku 1-2 týdny
od 7 884 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
11 993 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Toura - 120 cm
Na objednávku 2-3 týdny
9 505 Kč
- Bílá + Černý Lacobel
- Bílá + Šedý Lacobel
- Černá/Bílá + Černý Lacobel
- Černá/Bílá + Šedý Lacobel
- dub Sonoma + Choco Lacobel
+ další
Doprava zdarma
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Salto - 250 cm
Na objednávku 1-2 týdny
11 787 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
od 13 358 Kč –20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Toura - 150 cm
Na objednávku 2-3 týdny
od 10 586 Kč
- Bílá + Černý Lacobel
- Černá/Bílá + Černý Lacobel
- Černá/Bílá + Šedý Lacobel
- dub Craft + Choco Lacobel
- dub Sonoma + Choco Lacobel
+ další
Akce
Doprava zdarma
11 141 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Balance - 180 cm
Na objednávku 1-2 týdny
8 830 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
