Bílá šatní skříň s posuvnými dveřmi Biancco - 120 cm
Kód: BIA120Detailní popis produktu
Bílá šatní skříň s posuvnými dveřmi Biancco - 120 cm
Šatní skříň s posuvnými dveřmi skvěle zapadne do každého moderního interiéru. Díky svým rozměrům a posuvným dveřím nezabere moc prostoru v místnosti a přitom poskytne spoustu místa na oblečení a doplňky.
Vnitřní prostor skříně je rozdělen šesti poličkami a jednou šatní tyčí.
Skříň je vyrobena z kvalitního lamina. Hrany jsou zakončeny odolnou ABS hranou. Dveře skříně jsou vyrobeny z MDF + folie.
Skříň stojí na 0,5 cm plastových nožkách s ochranou proti poškrábání podlahy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šatní skříně s posuvnými dveřmi |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905496610144 |
| ? Materiál: | Laminovaná deska |
| Barva: | Bílá |
| ? Druh dveří skříně: | Posuvné dveře |
| ? Zrcadlo skříně: | Bez zrcadla |
| Celková délka podél zdi: | 120 cm |
| Celková výška: | 220 cm |
| Celková hloubka: | 60 cm |
| Hmotnost: | 110 kg |
Akce
Doprava zdarma
20 862 Kč
–21 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi 250 cm - Margo
Na objednávku 3-4 týdny
16 358 Kč
Doprava zdarma
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Sonic - 200 cm
Na objednávku 1-2 týdny
11 135 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
10 117 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Antos - 180 cm
Na objednávku 1-2 týdny
8 018 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
11 652 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Megan - 200 cm
Na objednávku 1-2 týdny
9 235 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
12 505 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Bergen - 200 cm
Na objednávku 1-2 týdny
9 910 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
14 380 Kč
–21 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi 150 cm - Margo
Na objednávku 3-4 týdny
11 275 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 540 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Dalmatia - 180 cm
Na objednávku 1-2 týdny
9 145 Kč
Akce
Doprava zdarma
8 070 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Brig - 120 cm
Na objednávku 4-6 týdnů
6 396 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
9 095 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Martinez - 150 cm
Na objednávku 1-2 týdny
7 208 Kč
- Bílá + Černý Lacobel
- Bílá/Černá + Bílý Lacobel
- Černá + Bílý Lacobel
- Černá/Bílá + Černý Lacobel
- Choco + Černý Lacobel
- Choco + Bílý Lacobel
- dub Sonoma + Černý Lacobel
- dub Sonoma + Bílý Lacobel
+ další
Akce
Doprava zdarma
11 425 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Olivier - 180 cm
Na objednávku 1-2 týdny
9 055 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 16 655 Kč –20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Erwin - 235 cm
Na objednávku 1-2 týdny
od 13 200 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
11 028 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Rosette - 180 cm
Na objednávku 1-2 týdny
8 740 Kč
+ další
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
