Rohová předsíňová stěna Bianco 21 - U/2
Kód: 57124/KRE
12 025 Kč
9 938 Kč
bez DPH
Barva panelů: Světle béžová - Trinity 02
Na objednávku 1-2 týdny
| 57124/SVE
Můžeme doručit do:
21.4.2026
12 025 Kč
9 938 Kč
bez DPH
Barva panelů: Tmavě hnědá - Trinity 08
Na objednávku 1-2 týdny
| 57124/TMA
Můžeme doručit do:
21.4.2026
12 025 Kč
9 938 Kč
bez DPH
12 025 Kč
9 938 Kč
bez DPH
Barva panelů: Tmavě šedá - Trinity 15
Na objednávku 1-2 týdny
| 57124/TMA2
Můžeme doručit do:
21.4.2026
12 025 Kč
9 938 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Předsíňové stěny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Materiál: | Laminovaná deska |
| Barva: | Béžová |
| Celková délka podél zdi: | 140 cm |
| Celková výška: | 185 cm |
| Celková hloubka: | 70 cm |
| Celková hmotnost: | 93 kg |
| Nosnost botníku: | do 120 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář








