Předsíňová stěna Miro 4 - dub Craft
Kód: 52930/KRESouvisející produkty
18 671 Kč
15 431 Kč
bez DPH
18 671 Kč
15 431 Kč
bez DPH
18 671 Kč
15 431 Kč
bez DPH
18 671 Kč
15 431 Kč
bez DPH
18 671 Kč
15 431 Kč
bez DPH
18 671 Kč
15 431 Kč
bez DPH
18 671 Kč
15 431 Kč
bez DPH
18 671 Kč
15 431 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Předsíňové stěny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Materiál: | Laminovaná deska |
| Barva: | Hnědá, Hnědo-černá, Dub Craft |
| Celková délka podél zdi: | 214 cm |
| Celková výška: | 184 cm |
| Celková hloubka: | 42 cm |
| Celková hmotnost: | 159 kg |
| Nosnost botníku: | do 150 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář








