Předsíňová stěna Bianco 14 - U/6
Kód: 57082/EDSouvisející produkty
15 404 Kč
12 731 Kč
bez DPH
15 404 Kč
12 731 Kč
bez DPH
Barva panelů: Pastelová růžová - Trinity 19
Na objednávku 1-2 týdny
| 57082/PAS
Můžeme doručit do:
21.4.2026
15 404 Kč
12 731 Kč
bez DPH
Barva panelů: Tmavě modrá - Trinity 30
Na objednávku 1-2 týdny
| 57082/TMA2
Můžeme doručit do:
21.4.2026
15 404 Kč
12 731 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Předsíňové stěny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Materiál: | Laminovaná deska |
| Barva: | Béžová |
| Celková délka podél zdi: | 140 cm |
| Celková výška: | 229 cm |
| Celková hloubka: | 40 cm |
| Pravá - levá strana: | Při montáži |
| Celková hmotnost: | 102 kg |
| Nosnost botníku: | do 120 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář










