Předsíňová stěna Bianco 13 - P/6
Kód: 57076/EDSouvisející produkty
11 608 Kč
9 593 Kč
bez DPH
11 608 Kč
9 593 Kč
bez DPH
Barva panelů: Pastelová růžová - Trinity 19
Na objednávku 1-2 týdny
| 57076/PAS
Můžeme doručit do:
21.4.2026
11 608 Kč
9 593 Kč
bez DPH
Barva panelů: Tmavě zelená - Trinity 28
Na objednávku 1-2 týdny
| 57076/TMA
Můžeme doručit do:
21.4.2026
11 608 Kč
9 593 Kč
bez DPH
Barva panelů: Tmavě modrá - Trinity 30
Na objednávku 1-2 týdny
| 57076/TMA2
Můžeme doručit do:
21.4.2026
11 608 Kč
9 593 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Předsíňové stěny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Materiál: | Laminovaná deska |
| Barva: | Béžová |
| Celková délka podél zdi: | 140 cm |
| Celková výška: | 189 cm |
| Celková hloubka: | 40 cm |
| Pravá - levá strana: | Při montáži |
| Celková hmotnost: | 79 kg |
| Nosnost botníku: | do 120 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář









