Předsíňová stěna Emi 22 - dub/černá
Kód: 46179/ERN
12 296 Kč
10 162 Kč
bez DPH
12 296 Kč
10 162 Kč
bez DPH
12 296 Kč
10 162 Kč
bez DPH
12 296 Kč
10 162 Kč
bez DPH
12 296 Kč
10 162 Kč
bez DPH
12 296 Kč
10 162 Kč
bez DPH
Barva panelů: Tmavě šedá - Trinity 15
Na objednávku 1-2 týdny
| 46179/TMA
Můžeme doručit do:
20.5.2026
12 296 Kč
10 162 Kč
bez DPH
12 296 Kč
10 162 Kč
bez DPH
12 296 Kč
10 162 Kč
bez DPH
Barva panelů: Pastelová růžová - Trinity 19
Na objednávku 1-2 týdny
| 46179/PAS
Můžeme doručit do:
20.5.2026
12 296 Kč
10 162 Kč
bez DPH
Barva panelů: Pastelová modrá - Trinity 22
Na objednávku 1-2 týdny
| 46179/PAS2
Můžeme doručit do:
20.5.2026
12 296 Kč
10 162 Kč
bez DPH
Barva panelů: Starorůžová - Trinity 23
Na objednávku 1-2 týdny
| 46179/STA
Můžeme doručit do:
20.5.2026
12 296 Kč
10 162 Kč
bez DPH
Barva panelů: Tmavě červená - Trinity 24
Na objednávku 1-2 týdny
| 46179/TMA2
Můžeme doručit do:
20.5.2026
12 296 Kč
10 162 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Předsíně |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Materiál: | Laminovaná deska |
| Barva: | Hnědo-černá, Dub Artisan/černá |
| Celková délka podél zdi: | 145 cm |
| Celková výška: | 225 cm |
| Celková hloubka: | 40 cm |
| Pravá - levá strana: | Při montáži |
| Celková hmotnost: | 90 kg |
| Nosnost botníku: | do 120 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
