Předsíňová stěna Emi 13 - sonoma
Kód: 46155/ERN
8 112 Kč
6 704 Kč
bez DPH
8 112 Kč
6 704 Kč
bez DPH
8 112 Kč
6 704 Kč
bez DPH
8 112 Kč
6 704 Kč
bez DPH
8 112 Kč
6 704 Kč
bez DPH
8 112 Kč
6 704 Kč
bez DPH
8 112 Kč
6 704 Kč
bez DPH
8 112 Kč
6 704 Kč
bez DPH
8 112 Kč
6 704 Kč
bez DPH
8 112 Kč
6 704 Kč
bez DPH
8 112 Kč
6 704 Kč
bez DPH
Barva panelů: Pastelová růžová - Trinity 19
Na objednávku 1-2 týdny
| 46155/PAS
Můžeme doručit do:
20.4.2026
8 112 Kč
6 704 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Předsíně |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Materiál: | Laminovaná deska |
| Barva: | Dub sonoma, Hnědá |
| Celková délka podél zdi: | 95 cm |
| Celková výška: | 185 cm |
| Celková hloubka: | 40 cm |
| Pravá - levá strana: | Při montáži |
| Celková hmotnost: | 62 cm |
| Nosnost botníku: | do 120 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Přidat komentář
Výpis diskuzí
RT
Opakovaná montáž panelů
Renata Tomešková
Dobrý den. Chci se zeptat, kdybych se stěhovala někdy do většího bytu, jde panely ze stěny odstranit tak, aby se nepoškodily a znovu je upevnit na zeď?
Děkuji.
S pozdravem
Renata Tomešková
MK
Opakovaná montáž panelů
Matyáš Konrát
Dobrý den, ano, panely lze ze zdi odstranit bez jejich porušení, pouze stačí být při demontáži trpělivá a pečlivá, pravděpodobně bude však po panelech třeba znovu vymalovat, jelikož se nejspíše sloupne barva po lepidle Mamut, avšak panely zůstanou v naprostém pořádku. Tým Relax-postele
