Rozkládací pohovka Vanessa - Modrá
Kód: VAN03Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pohovky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Úložný prostor: | Ano |
| ? Rozkládací: | Ano |
| Barva čalounění: | Modrá |
| Provedení: | Pohovka |
| ? Celková délka podél zdi: | 215 cm |
| Celková hloubka do prostoru: | 103 cm |
| Celková výška: | 92 cm |
| Hloubka sedáku: | 62 cm |
| Výška sedu: | 46 cm |
| Spací plocha: | 146x194 cm |
| Celková nosnost: | do 330 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.





