Černá komoda Merlin 2D
Kód: 9133B315Související produkty
Akce
Doprava zdarma
14 221 Kč
–16 %
Černá komoda Merlin 4D
Na objednávku 3-4 týdny
11 822 Kč
Akce
Doprava zdarma
7 404 Kč
–16 %
Černý noční stolek Merlin
Na objednávku 3-4 týdny
6 154 Kč
Akce
Doprava zdarma
14 221 Kč
–16 %
Černý televizní stolek Merlin
Na objednávku 3-4 týdny
11 822 Kč
Akce
Doprava zdarma
14 221 Kč
–16 %
Vysoká černá komoda Merlin
Na objednávku 3-4 týdny
11 822 Kč
Detailní popis produktu
Komoda Merlin 2D - černá
Komoda Merlin 2D je funkční kus nábytku s 8 prostornými policemi. Možnost nastavení jejich výšky po 5 cm umožňuje efektivní uspořádání prostoru.
Moderní styl doplňují zlaté ocelové nohy a velká kovová rukojeť ve tvaru listu také ve zlaté barvě.
Komodu lze využít i jako elegantní botník do předsíně.
Dostupné barvy: arktická bílá, námořnická modrá a černá (zatím pouze se zlatými doplňky)
Rozměry
Hloubka - 35 cm
Celková šířka - 100 cm
Celková výška - 120 cm
Výška nožek - 20 cm
Možnost zakoupit další produkty stejného designu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Luxusní moderní komody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903812261346 |
| ? Materiál: | Laminovaná deska |
| Barva: | Černá |
| Celková délka podél zdi: | 100 cm |
| Celková výška: | 120 cm |
| Celková hloubka: | 35 cm |
Akce
Doprava zdarma
5 513 Kč
–20 %
Komoda Malen 92 cm - Artisan
Na objednávku 1-2 týdny
4 370 Kč
Akce
Doprava zdarma
6 934 Kč
–20 %
Komoda Aria 4S - dub Artisan
Na objednávku 1-2 týdny
5 495 Kč
Akce
Doprava zdarma
5 342 Kč
–20 %
Vitrína Livia 2D - dub Artisan
Na objednávku 1-2 týdny
4 234 Kč
Akce
Doprava zdarma
7 220 Kč
–20 %
Vitrína Pola 4D1S - dub Artisan
Na objednávku 1-2 týdny
5 722 Kč
Doprava zdarma
Vysoká elegantní komoda Polka - tmavě modrá, růžová
Na objednávku 3-4 týdny
13 042 Kč
Doprava zdarma
Komoda Logan 4D - dub Artisan/Černá - 12 cm nožky
Na objednávku 2-3 týdny
5 393 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
