Křeslo Lopez - Tmavě zelená
Kód: LOPTZSouvisející produkty
Akce
Doprava zdarma
12 983 Kč
–22 %
Rozkládací pohovka Nessa 3 - Kronos 19
Na objednávku 3-4 týdny
10 017 Kč
Akce
Doprava zdarma
9 782 Kč
–22 %
Rozkládací pohovka s úložným prostorem Axel - Sawana 14
Skladem
(1 ks)
7 547 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 787 Kč
–22 %
Rozkládací pohovka Nessa 2 - Kronos 01
Na objednávku 3-4 týdny
9 094 Kč
Doprava zdarma
Rozkládací pohovka s úložným prostorem Alexia - Sawana 16
Na objednávku 3-4 týdny
8 816 Kč
Detailní popis produktu
Moderní křeslo Lopez - tmavě zelená
Jeho sedák je vybaven vlnitou pružinou, což přináší nejen pohodlí, ale i dlouhověkost.
Vysoké opěradlo umožňuje udržet správnou polohu těla a přidává křeslu eleganci.
Boky a zadní část jsou potaženy látkou s květinovým vzorem, což křeslo proměňuje v dekorativní prvek každé místnosti.
Nabízí se také v různých barevných provedeních.
Parametry
- Šířka - 85 cm
- Hloubka - 90 cm
- Výška - 103 cm
- Hloubka sedáku - 55 cm
- Výška sedu - 40 cm


Potahová látka Kronos 19
Tkanina Kronos je silná, velmi kompaktní, tkaná látka s jemným třpytivým a stínovacím efektem, který je charakteristický pro velurové tkaniny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Křesla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva čalounění: | Zelená, Vícebarevné |
| Provedení: | Křeslo |
| Šířka: | 85 cm |
| Hloubka: | 90 cm |
| Výška: | 103 cm |
| Hloubka sedáku: | 55 cm |
| Výška sedu: | 40 cm |
| Celková nosnost: | do 110 kg |
Akce
Doprava zdarma
9 805 Kč
–26 %
Rozkládací křeslo Flipo - Kronos 07
Na objednávku 2-3 týdny
7 227 Kč
Akce
Doprava zdarma
9 074 Kč
–22 %
Křeslo Hamond - Alfa 83
Na objednávku 2-3 týdny
7 031 Kč
Akce
Doprava zdarma
10 190 Kč
–22 %
Křeslo Florence - Castel 93
Na objednávku 2-3 týdny
7 897 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 084 Kč
–22 %
Rozkládací křeslo Hela 1 - Kronos 01
Na objednávku 2-3 týdny
8 589 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
