Křeslo Laurence - Nube 45
Kód: LAU45Související produkty
Akce
Doprava zdarma
13 062 Kč
–26 %
Rozkládací pohovka Falko - Kronos 27
Na objednávku 2-3 týdny
9 627 Kč
Akce
Doprava zdarma
9 833 Kč
–26 %
Trojsedačka Venus - Velutto 02
Na objednávku 2-3 týdny
7 247 Kč
Akce
Doprava zdarma
9 782 Kč
–22 %
Rozkládací pohovka s úložným prostorem Axel - Sawana 16
Skladem
(1 ks)
7 547 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 855 Kč
–22 %
Malá rozkládací pohovka Lili 2 - Světle šedá 90
Na objednávku 3-4 týdny
9 147 Kč
Akce
Doprava zdarma
16 101 Kč
–22 %
Rozkládací pohovka Tores - Kronos 27
Na objednávku 3-4 týdny
12 423 Kč
Akce
Doprava zdarma
13 062 Kč
–26 %
Rozkládací pohovka Falko - Kronos 06
Na objednávku 2-3 týdny
9 627 Kč
Akce
Doprava zdarma
9 833 Kč
–26 %
Trojsedačka Viola - Velutto 25
Na objednávku 2-3 týdny
7 247 Kč
Akce
Doprava zdarma
14 315 Kč
–22 %
Rozkládací pohovka Bianka - Lambi 10
Na objednávku 3-4 týdny
11 045 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 223 Kč
–22 %
Rozkládací pohovka Smart 2 - Etna 60/Etna 100
Na objednávku 3-4 týdny
8 659 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 007 Kč
–26 %
Pohovka Rika - Kronos 09
Na objednávku 2-3 týdny
8 113 Kč
Akce
Doprava zdarma
9 833 Kč
–26 %
Trojsedačka Victoria - Velutto 06
Na objednávku 2-3 týdny
7 247 Kč
Detailní popis produktu
Moderní křeslo Laurence - Nube 45
Křeslo je vyplněno vysoce odolnou HR pěnou, která při zvednutí z křesla rychle získá zpět svůj původní tvar.
Prošívání a vysoké nožičky dodávají křeslu originální vzhled.
Zajímavé křeslo nabízí spoustu prostoru pro váš odpočinek.
Křeslo si můžete vybrat z různých barevných variant.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Křesla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905496609254 |
| Barva čalounění: | Žlutá, Hnědá |
| Provedení: | Křeslo |
| Celková šířka: | 125 cm |
| Celková hloubka: | 97 cm |
| Celková výška: | 105 cm |
| Výška bez polštářů: | 75 cm |
| Hloubka sedáku: | 55 cm |
| Výška sedu: | 35 cm |
| Výška nožiček: | 9 cm |
| Celková nosnost: | do 160 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Akce
Doprava zdarma
11 652 Kč
–26 %
Rozkládací křeslo Mark - Kronos 14
Na objednávku 2-3 týdny
8 588 Kč
Akce
Doprava zdarma
10 567 Kč
–26 %
Houpací křeslo Lorenzo - Modrá
Na objednávku 2-3 týdny
7 788 Kč
Akce
Doprava zdarma
10 567 Kč
–26 %
Houpací křeslo Hazel - Riviera 100
Na objednávku 2-3 týdny
7 788 Kč
Akce
Doprava zdarma
10 567 Kč
–26 %
Houpací křeslo Hazel - Riviera 21
Na objednávku 2-3 týdny
7 788 Kč
Akce
Doprava zdarma
10 609 Kč
–22 %
Rozkládací křeslo Fady 1 - Kronos 46
Na objednávku 2-3 týdny
8 221 Kč
Akce
Doprava zdarma
9 805 Kč
–26 %
Rozkládací křeslo Sindy - Kronos 01
Na objednávku 2-3 týdny
7 227 Kč
Akce
Doprava zdarma
9 782 Kč
–22 %
Rozkládací křeslo Pola 1 - Kronos 05
Na objednávku 3-4 týdny
7 547 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 084 Kč
–22 %
Rozkládací křeslo Hela 1 - Kronos 53
Na objednávku 2-3 týdny
8 589 Kč
Akce
Doprava zdarma
8 219 Kč
–26 %
Křeslo Lopez - Světle zelená
Na objednávku 2-3 týdny
6 058 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 084 Kč
–22 %
Rozkládací křeslo Hela 1 - Kronos 01
Na objednávku 2-3 týdny
8 589 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
