Konferenční stolek Tili - béžová
Kód: 53867Související produkty
Akce
Doprava zdarma
5 230 Kč
–20 %
Komoda Tili 1D3S3P - béžová
Na objednávku 1-2 týdny
4 145 Kč
Detailní popis produktu
Konferenční stolek Tili - béžová
Konferenční stolek Tili v béžové barvě se strukturou dřeva spojuje stylový design a funkčnost.
Disponuje jedním šuplíkem a dvěma otevřenými policemi, které nabízejí praktický úložný prostor.
Vyroben je z kvalitní lamino desky o tloušťce 16 mm, s ABS hranami chránícími před vlhkostí a opotřebením.
Jednoduché a elegantní provedení dělá stolek ideálním doplňkem moderních interiérů.
Parametry
- Celková délka podél zdi - 100,2 cm
- Celková výška - 50 cm
- Celková hloubka - 65 cm
- Hmotnost - 34,5 kg
- Lamino - 16 mm
- Nohy - kov
- Balení - 2 kartony (118x67,7x9 cm, 21,5x18x12,5 cm)

Montáž
Konferenční stolek dodáváme rozložený určený pro vlastní montáž. Součástí balení je kování i přehledný návod.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konferenční stolky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905036455051 |
| ? Materiál: | Laminovaná deska |
| Barva: | Béžová |
| Celková délka podél zdi: | 100,2 cm |
| Celková výška: | 50 cm |
| Celková hloubka: | 65 cm |
| Hmotnost: | 34,5 kg |
Akce
Doprava zdarma
18 143 Kč
–23 %
Konferenční stolek Atlanta 120x75 cm - přírodní dub
Na objednávku 1-2 týdny
13 880 Kč
Akce
Doprava zdarma
14 751 Kč
–23 %
Dubový konferenční stolek Porto 75x75
Na objednávku 1-2 týdny
11 284 Kč
Akce
Doprava zdarma
16 339 Kč
–23 %
Konferenční stolek Orlando 120x75 cm - dub tmavý
Na objednávku 1-2 týdny
12 500 Kč
Akce
Doprava zdarma
16 987 Kč
–23 %
Dubový konferenční stolek Porto 120x75
Na objednávku 1-2 týdny
12 995 Kč
Akce
Doprava zdarma
19 096 Kč
–23 %
Dubový konferenční stolek Vigo
Na objednávku 1-2 týdny
14 608 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
