Šatní skříň Miro 50 cm - dub Craft
Kód: 53022Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komponenty předsíňových stěn Miro |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Materiál: | Laminovaná deska |
| Barva: | Hnědá, Dub Craft |
| ? Druh dveří skříně: | Klasické dveře |
| ? Zrcadlo skříně: | Bez zrcadla |
| Celková délka podél zdi: | 50 cm |
| Celková výška: | 184 cm |
| Celková hloubka: | 42 cm |
| Pravá - levá strana: | Při montáži |
| Celková hmotnost: | 54,3 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

