Šatní skříň Emi 90 cm se zrcadlem - dub/černá
Kód: 46927Související produkty
Detailní popis produktu
Předsíňová šatní skříň Emi 90 cm se zrcadlem - dub Artisan/černá
Skříň Emi je vyrobena z kvalitního lamina v dekoru dřeva dub Artisan, o které se jednoduše pečuje. Hrany desek jsou zakončeny ABS hranou, která chrání nábytek proti opotřebení nebo nárazu.
Dvířka se zrcadlem můžete namontovat jak na pravou, tak na levou stranu. Dvířka skříně se otevírají pomocí "Push to open" na dvířka stačí zatlačit a oni se otevřou/zavřou.
Skříň je rozdělena na dvě části, v každé části skříně je jedna police a výsuvný věšák na ramínka.
Rozměry skříně
- Celková výška - 185 cm
- Celková šířka - 90 cm
- Celková hloubka - 40 cm
Montáž
Skříň se dodává v rozloženém stavu, součástí dodávky je návod a spojovací materiál.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komponenty předsíňových stěn Emi |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Materiál: | Laminovaná deska |
| Barva: | Hnědo-černá, Dub Artisan/černá |
| Celková délka podél zdi: | 90 cm |
| Celková výška: | 185 cm |
| Celková šířka: | 90 cm |
| Celková hloubka: | 40 cm |
Akce
Doprava zdarma
6 453 Kč
–26 %
Rohová šatní skříň Emi bez zrcadla - dub/černá
Na objednávku 1-2 týdny
4 763 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
