Zvýšená čalouněná postel Alex - fialová
Kód: 29622/80XSouvisející produkty
Rozměr: 80x200
Na objednávku 1-2 týdny
| 29622/80X
Můžeme doručit do:
18.5.2026
7 231 Kč
5 976 Kč
bez DPH
Rozměr: 90x200
Na objednávku 1-2 týdny
| 29622/90X
Můžeme doručit do:
18.5.2026
7 231 Kč
5 976 Kč
bez DPH
Rozměr: 120x200
Na objednávku 1-2 týdny
| 29622/120
Můžeme doručit do:
18.5.2026
10 607 Kč
8 766 Kč
bez DPH
Rozměr: 140x200
Na objednávku 1-2 týdny
| 29622/140
Můžeme doručit do:
18.5.2026
12 633 Kč
10 440 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čalouněné postele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Rozměry: | 80x200 cm, 90x200 cm, 120x200 cm, 140x200 cm |
| Úložný prostor: | S úložným prostorem |
| Barva čalounění: | Fialová |
| ? Nosnost postele: | Nosnost do 120 kg |
| Výška: | Zvýšená výška ložné plochy |
| ? Matrace: | Matrace jsou součástí |
| ? Výška ložné plochy: | 50 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.





